Equipo

RIBADEO FC

ÁLEX

NOME: Alejandro Cabado Rodríguez

NOME DEPORTIVO: Alex

TEMPADAS NO CLUBE: 5

CLUBES ANTERIORES: CD Castro, Outeiro de Rei, Residencia.

ANDRÉS BOUZA

NOME: Andrés Bouza Cerecedo

NOME DEPORTIVO: Andrés

TEMPADAS NO CLUBE: 4

CLUBES ANTERIORES: Betanzos, Castro, Villalbes, Sarriana, CD Lugo

BRAIS

NOME: Brais Burgo Lodeiro

NOME DEPORTIVO: Brais

TEMPADAS NO CLUBE: 5

CLUBES ANTERIORES: Villalbes, Ribadeo, Betanzos

CHRISS

NOME: Christopher Diaz Linares

NOME DEPORTIVO: Chriss

TEMPADAS NO CLUBE: 4

CLUBES ANTERIORES: Xove Lago, CD Foz, Lemos, Iberia, CD Lugo (Juvenil)

COKI

NOME: Carlos García Fernández

NOME DEPORTIVO: Coki

TEMPADAS NO CLUBE: 4

CLUBES ANTERIORES: Real Tapia, Navia.

CUBE

NOME: Javier Fernández Díaz

NOME DEPORTIVO: Cube

TEMPADAS NO CLUBE: 8

CLUBES ANTERIORES: Ribadeo FC categorías inferiores

DAPO

NOME: Oladipo Oladapo

NOME DEPORTIVO: Dapo

TEMPADAS NO CLUBE: 2

CLUBES ANTERIORES: Dorneda, Somozas, Villalbes, Castro, CD Lugo

DAVID

NOME: David Rodríguez Vila

NOME DEPORTIVO: David

TEMPADAS NO CLUBE: 4

CLUBES ANTERIORES: CD Foz, Marin, O Grove, Pontevedra B, Pontevedra (juvenil)

GERMÁN

NOME: Germán Campos Durán

NOME DEPORTIVO: Germán

TEMPADAS NO CLUBE: 5

CLUBES ANTERIORES: Celta B, Vecindario, Granada, Lalín, Lugo y Villalbés

ISMA

NOME: Ismael BarreiraValiña

NOME DEPORTIVO: Isma

TEMPADAS NO CLUBE: 6

CLUBES ANTERIORES: Valadouro, Muras, As Pontes, CD Lugo (juvenil)

JACOB

NOME: Jacob Maseda Veiga

NOME DEPORTIVO: Jacob

TEMPADAS NO CLUBE: 2

CLUBES ANTERIORES: Foz

JAVI LIZ

NOME: Javier Liz Arias

NOME DEPORTIVO: Javi Liz

TEMPADAS NO CLUBE: 2

CLUBES ANTERIORES: Residencia, O Páramo, CD Lugo (Juvenil)

JAVI PÉREZ

NOME: Javier Pérez Sánchez

NOME DEPORTIVO: Javi Pérez

TEMPADAS NO CLUBE: 2

CLUBES ANTERIORES: Boiro, Portomarín, O Paramo, CD Lugo (Juvenil)

MIGUEL

NOME: Miguel Gomes Gomes

NOME DEPORTIVO: Miguel

TEMPADAS NO CLUBE: 2

CLUBES ANTERIORES: Burela

RAFA

NOME: Rafael Casanova Peteiro

NOME DEPORTIVO: Rafa Casanova

TEMPADAS NO CLUBE: 5

CLUBES ANTERIORES: R. Ferrol, Villalbes, Ciudad Santiago, Bergantiños, Lugo

SANTI

NOME: Santiago García Fernández

NOME DEPORTIVO: Santi

TEMPADAS NO CLUBE: 4

CLUBES ANTERIORES: Real Tapia

VILACHÁ

NOME: Manolo Castro Núñez

NOME DEPORTIVO: Vilachá

TEMPADAS NO CLUBE: 6

CLUBES ANTERIORES:Pastoricense, Riotorto, Foz, Castro.

VILELA

NOME: Adrián Vilela Darriba

NOME DEPORTIVO: Vilela

TEMPADAS NO CLUBE: 6

CLUBES ANTERIORES: Castro, CD Lugo (Juvenil)

XAIME

NOME: Jaime López Rego

NOME DEPORTIVO: Jaime

TEMPADAS NO CLUBE: 6

CLUBES ANTERIORES: Cd Castro.